Drewno we wnętrzach od lat cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją naturalność, piękno i trwałość. Drewniane elementy harmonijnie komponują się zarówno ze szkłem, jak i metalem, a pomieszczenia stają się bardziej przytulne i estetyczne. Dlatego po wyroby dekoracyjne WooBrick ART sięgają miłośnicy stylu rustykalnego, skandynawskiego, nowoczesnego, a nawet industrialnego.

Drewniane wyroby WooBrick ART sprawdzą się nie tylko jako estetyczna dekoracja wnętrz. Wiele z naszych produktów uatrakcyjni uroczystości i przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, urodziny, uroczystości kościelne i inne.

 1. Ozdoby świąteczne.
 2. Toppery w różnych kształtach - oryginalny dodatek do tortów, kwiatów i prezentów.
 3. Dedykowane dekoracje z imieniem np. solenizanta.
 4. Estetyczne pudełka na pieniądze i różne drobiazgi.
 5. Tabliczki z dowcipnymi napisami. Niezbędny zestaw weselny.
 6. Etykiety i ozdobne piki do doniczek.
 7. Zestawy serc i baz w różnych rozmiarach konieczne do tworzenia własnoręcznych dekoracji i kompozycji florystycznych.
 8. Żywe drzewka z chrobotkiem. Piękna, nowoczesna i zdrowa dekoracja każdego wnętrza.
 9. Tabliczki powitalne, drogowskazy ślubne.
 10. Magnesy z dowolnym napisem i w dowolnym kształcie.
 11. Budki lęgowe i karmniki dla ptaków.
 12. Dekoracje do dziecięcego pokoju.

Tym, co wyróżnia nasze wyroby to wysoka jakość wykonania i estetyka. Precyzja wycięcia kształtów i wzorów w drewnie graniczy ze sztuką, a atrakcyjne wzornictwo przyciąga wzrok.

Do produkcji wyrobów dekoracyjnych używamy najlepszej jakości sklejki drewnianej, aby ozdoby były trwałe i estetyczne. Dzięki precyzyjnemu cięciu laserowemu wyroby są gładkie, pozbawione ostrych krawędzi, drzazg oraz przypaleń laserowych.

Dekoracje są w 100% naturalne, tzn. są wykonane z nielakierowanego i niebejcowanego drewna. Dzięki temu zachowują naturalny kolor danej odmiany drewna np. jodły, topoli czy brzozy.

Jeżeli jesteś fanem DIY nasze drewniane ozdoby możesz dowolnie udekorować – pomalować kredkami, farbami lub sprayem. Na dekoracje możesz nakładać klej, także na gorąco. Jedyne co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia!

Chcesz zamówić produkt dla siebie?
Szczegółów dowiesz się klikając Personalizuj i dekoruj.