Daniel Pociecha

CEO

Absolwent Akademii-Górniczo Hutniczej w Krakowie. Ukończył studia na kierunku Metalurgia. Posiada tytuł doktora nauk technicznych.

Początkowo przyszłość związał z macierzystą uczelnią gdzie mógł realizować swoją pasję do odkrywania nauki, uczenia innych oraz tworzenia. Po zakończeniu kariery naukowej i wyprowadzce na wieś, nadal tworzy w zaciszu domowym, tym razem jednak dla młodszego grona odbiorców. W pracy stara się łączyć stare sprawdzone metody działania z nowymi technologiami. W życiu kieruje się dewizą „najważniejsza jest prostota”.

Wolny czas spędza z rodziną, zdecydowanie nie jest typem „kanapowca”. Lubi zmiany, bo dzięki nim może się stale rozwijać.

CEO

Maciej Nowosielski

COO

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Aktywnie realizuje się w prowadzeniu działalności startupowych. Jest współzałożycielem CREATEC, współinicjatorem powołania WooBrick. Samozwańczy szef nieistniejącego działu IT, aktualnie zdetronizowany przez profesjonalistów.

Lubi dobrze zjeść na słono ale i na słodko. Lubi słuchać mądrych ludzi i dobrej muzyki. Bez muzyki nie wyobraża sobie życia. Bez najbliższych ludzi też. Prywatnie tata dwóch wspaniałych chłopców.

COO

Michał Kwiatkowski

CTO

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył studia inżynierskie na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Metalurgia. Posiada tytuł doktora nauk technicznych.

Od początku kariery zawodowej związany z działalnością badawczo-rozwojową realizowaną w obszarze zaawansowanych technologii wytwarzania. Autor publikacji naukowych, wystąpień konferencyjnych oraz czterech zgłoszeń patentowych. Posługuje się mottem: "w życiu nie ma problemów, są tylko wyzwania, z którymi należy się mierzyć", co pozwala mu z zapałem i energią podchodzić do każdego kolejnego dnia pracy. Wizjoner - stale tworzy, kreuje, wymyśla.

W wolnym czasie nałogowo ogląda mecze piłkarskie - zarówno z poziomu kanapy, jak i z wysokości trybun. Pasję tę łączy z zamiłowaniem do podróżowania. Interesują go nowinki technologiczne.

CTO

Maciej Kwiatkowski

Specjalista ds. projektowania i designu

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Metalurgia. Doktorant w Szkole Doktorskiej Politechniki Krakowskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa.

Karierę zawodową rozpoczął w czasie studiów, gdzie należąc do zespołu naukowego realizował prace w projektach B+R. Z zamiłowania do grafiki komputerowej odnalazł talent do projektowania i tworzenia nietuzinkowych przedmiotów z drewna.

W życiu prywatnym zapalony motocyklista, który każdą wolną chwilę spędza pochłaniając kolejne kilometry. Nadmiar energii zostawia na macie podczas treningów Brazylijskiego Jiu Jitsu.

Klaudia Kielak

Specjalista ds. sprzedaży

Absolwentka Akademii-Górniczo Hutniczej w Krakowie. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Od początku pracy zawodowej związana z handlem, marketingiem i sprzedażą. Skutecznie odkrywa potrzeby Klienta i precyzyjnie tworzy oferty. W kontaktach zawsze pełna optymizmu i pasji. Zadowoleni klienci są najważniejsi, dla niej nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać.

Prywatnie miłośniczka militariów oraz działaczka Ochotniczej Straży Pożarnej. Wolny czas lubi spędzać aktywnie lub gotując pyszności dla znajomych.

Mateusz Jabłoński

Specjalista ds. obróbki mechanicznej i laserowej

Studiował na Międzyuczelnianym Instytucie Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, działając jednocześnie na gruncie muzyki rozrywkowej, jako wykonawca i realizator dźwięku.

Wraz z zainteresowaniem technicznymi nowinkami audiofilskimi, łączy zamiłowanie do żywych- akustycznych instrumentów muzycznych, szczególnie fortepianów i organów piszczałkowych. W 2016 roku, jako laureat stypendium organoznawczego „Travel Bursary for Organ Builders” w Londynie, został zatrudniony w William Drake Limited- Specialist Organ Builders & Restorers, gdzie rozwijał swoje umiejętności w dziedzinie budownictwa instrumentów muzycznych, ich estetyki brzmieniowej i stolarstwa. Zdeterminowany dalszym rozwojem w kraju, z wynikiem bardzo dobrym zdał państwowy egzamin w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie, uzyskując tytuł zawodowy Organmistrz Czeladnik.

Ewelina Słupek

Specjalistka ds. obsługi projektów

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła studia magistersko-inżynierskie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse, była wolnym słuchaczem na kierunku Zarządzanie w Administracji Publicznej.

Od początku pracy zawodowej związana z działalnością badawczo-rozwojową, pozyskiwaniem dotacji oraz ich sprawnym i bezproblemowym rozliczaniem. Potrafi zagospodarować każde pieniądze.

Napędzają ją nowości, ciągła zmiana i ruch. Nałogowo kupuje książki oraz zapisuje się na kursy i szkolenia o bardzo zróżnicowanej tematyce. Mama żywiołowej dziewczynki.

Szymon Przybyła

Konstruktor 3D

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Metalurgia oraz Inżynieria Materiałowa.

Karierę rozpoczął na studiach I stopnia jako konstruktor w przemyśle samochodowym. Specjalista w swojej dziedzinie, dla niego wyzwania i nowe projekty są motorem napędowym. Kreatywność to jego drugie imię, które zazwyczaj ograniczone jest polem roboczym drukarki 3D.

Pasjonat sportu, motoryzacji oraz technologii, szczególnie przyrostowej. Pasję przekuwa w szalone projekty, które znajdują uznanie wśród znajomych. Ponadto zapalony gracz, którego często można spotkać na wirtualnych arenach MOBA i wydarzeniach e-sportowych.

Katarzyna Korfanty

Koordynatorka biura

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Karierę zawodową, związaną z projektami B+R rozpoczęła podczas studiów inżynierskich.

Na co dzień skoncentrowana na dbaniu o organizację pracy swojej i innych. Odpowiada za prawidłowy obieg dokumentów, nadzoruje prace administracyjno – biurowe. Nastawiona na ciągłą pomoc i wspieranie współpracowników.

W wolnym czasie rozwija własną działalność gospodarczą związaną z obsługą zawodów jeździeckich. Współpracuje z największymi ośrodkami jeździeckimi w Małopolsce i na Śląsku. Obsesyjnie zakochana właścicielka dwóch kotów norweskich leśnych. Kolekcjonerka kryminałów i amatorka półmaratonów.